Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
İçerik Menü

Teslimat Koşulları

Gardenya Sağlık Limited Şirketi olarak, siparişleriniz banka onayı alındıktan sonra en geç 3 iş günü içerisinde (Pazartesi-Cuma) kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin şirketimiz depolarına uzaklığına göre kargo şirketimiz, 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerimiz, imalat süresine göre farklı teslimat sürelerine sahiptir. Bu özel ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri, ilgili ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, olası aksilikler durumunda size ulaşabilmemiz için üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması oldukça önemlidir. Herhangi bir aksaklık durumunda sizinle iletişime geçerek bilgilendireceğiz. Lütfen üyelik bilgilerinizin güncelliğini sağlamak için özen gösterin. Unutmayınız ki bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz tüm ürünler, anlaşmalı olduğumuz güvenilir kargo şirketleri ' PTT Kargo ve Sürat Kargo ' tarafından size ulaştırılacaktır.

Satın aldığınız ürünlerin teyit e-postası, siparişinizin onaylandığını ve işleme alındığını belirten bir bildirim şeklinde tarafınıza iletilecektir. Siparişinizde yer alan ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda ise, konuyla ilgili bir e-posta göndererek ürünün tahmini stoklara giriş tarihini tarafınıza bildireceğiz.

Gardenya Sağlık Limited Şirketi, online alışveriş sitesi olarak birden çok kullanıcıya aynı anda hizmet vermektedir. Nadiren de olsa tüketicinin aynı ürünü satın alması sonucunda stoklarımız tükenebilmektedir. Bu durumda, ödemesini internet üzerinden yapmış olduğunuz ürünlerden biri stoklarda kalmamış ise en az 4 (dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi uygulanır. Eğer ürün bu süre içinde tedarik edilemezse, yaptığınız ödeme tarafınıza iade edilecektir.

Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz ve her zaman memnuniyetinizi göz önünde bulunduruyoruz. Teşekkür ederiz ki Gardenya Sağlık Limited Şirketi'ni tercih ettiğiniz için. Siparişlerinizle ilgili herhangi bir sorunuz olduğunda veya destek ihtiyacınız olduğunda, sizlere yardımcı olmak için buradayız. İyi alışverişler dileriz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.